Ars Una ovális tolltartó - Aloha Night

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 3.110 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

Ars Una ovális tolltartó - Aloha Night

Tolltartó lányoknak, Rekeszes tolltartó, Iskolai felszerelés

 

Élénk színű levelek díszítik ezt a látványos Ars Una ovális tolltartó - Aloha Night tolltartót. A tolltartó ovális és trendi. A mutatós minta fekete háttér előtt bontakozik ki. A cipzárral zárható tolltartó belseje egyszínű. Az írószertartó kihajtható füllel rendelkezik. Az Ars Una tolltartóba 9 írószert tudsz gumipántok alá rögzíteni a kihajtható fülön, illetve a fedél belső részén. A fül másik oldalán cipzáras zseb segíti a pakolást. A többi írószeredet és eszközödet az alsó rekeszbe tarthatod.

 

 

Válassz az Ars Una tolltartóval megegyező mintájú, mutatós Ars Una iskolatáskát webáruházunk kínálatából!

 

Az Ars Una tolltartó jellemzői:

– egy nagy rekesszel

– belső kis zseb

– 9 db írószerrögzítő pánt

– cipzáras

– anyagában mintás

 

Méret: 6 x 23 x 9,5 cm

Minta: Aloha Night

Gyártó: Ars Una

Ajánlott: 4. osztálytól


Újdonságok