Ars Una többszintes tolltartó – Aloha Night

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 5.800 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

Ars Una többszintes tolltartó – Aloha Night

Emeletes tollartó

 

A tópusi levelekkel és virágokkal díszített Ars Una többszintes tolltartó a trópusi éjszakák hangulatát idézi. Virágos tolltartó lányoknak, praktikus kialakítással, nagy mérettel és minőségi anyagok felhasználásával.

 

Az Ars Una többszintes tolltartó praktikusan egy cipzárral nyitható, benne lapozható fül, mely mindkét oldalán ceruzatartó gumipánt segíti a ceruzák elrendezését. A tolltartóban a praktikus cipzáros zseb remek helye lehet az apró kincseknek, hegyezőnek, ollónak vagy radírnak.  Rajzolni kedvelő lányok minden kedvenc írószere biztosan elfér, ebben az XL méretű tolltartóban.

 

Termékjellemzők:

– Gumipánttal 30 db ceruza rögzíthető benne

– 4 db további rögzítő pánt vonalzónak, radírnak, hegyezőnek

– Belsejében kihajtható füllel

Plusz cipzáras zseb további írószereknek (körző, olló, ecsetek, stb)

 

A tolltartót nem felszerelve szállítjuk.

 

Méret: 15, 5 x 22,5 x 4,5 cm
Minta: Aloha Night
Gyártó: Ars Una
Ajánlott: első osztálytól


Újdonságok