BeUniq Avengers iskolatáska hátizsák - Marvel

BeUniq Avengers iskolatáska hátizsák - Marvel

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 9.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves
Minta:
Avengers

BeUniq Avengers iskolatáska hátizsák - Marvel

Bosszúállók iskolatáska, Hátizsák fiúknak, Marvel

 

A Marvel filmek izgalmas világát idézi ez a BeUniq Avengers hátizsák - Marvel, melyen emblémák sokasága tűnik fel. Thor, Vasember, Amerika kapitány, Hulk, a Bosszúállók jelvénye mind ott virít a mutatós hátizsákon. A nagy Marvel felirat különleges, fényvisszaverő anyagból készült, a táska feltűnő és látványos díszeként.

A minőségi hátizsák szabadidős és iskolai használatra is megfelelő lehet nagyobb gyerekek részére. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Két nagyobb rekesze és kisebb zsebei sok felszerelés tárolását teszi lehetővé. Hátrésze enyhén párnázott.

 

Az iskolatáska jellemzői:

- 2 nagyobb rekesszel és egy kisebb zsebbel rendelkezik

- Hátrésze enyhén párnázott

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Rekeszeiben külön kialakított zsebek vannak apró pénznek, kulcsnak

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– Strapabíró anyagból készült

– Vállpántján fényvisszaverő mintával, elején fényvisszaverő csíkkal

 

Méret: 41 x 30 x 19 cm

Minta: Avengers, Vasember, Marvel

Gyártó: Paso

Ajánlott: fiúknak


Újdonságok