BeUniq terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Moro Travel

BeUniq terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Moro Travel

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 12.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

BeUniq terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Moro Travel

Terepminta, Iskolatáska fiúknak, Military

 

A BeUniq terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Moro Travel minőségi Paso iskolai felszerelés, a vagány fiúk örömére. Katonai, rejtőzködő színekben készült mintázata azoknak a kiskamaszoknak ajánlott, akik kedvelik a military cuccokat és nem akarnak harsány, feltűnő iskolatáskát maguknak.

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten a kiskamasz gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Vastagon párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos. Mintázata miatt elsősorban fiúk számára ideális választás.

Termékjellemzők:

– A táska 4  rekesszel rendelkezik (3 nagyobb és 1 kisebb)

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Külön zseb van pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval

– Legnagyobb rekeszében laptoptartóval van elltáva

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel bír

– Állítható párnázott vállpántokkal rendelkezik

– szivacsos hátrész

– Állítható vállpántján fényvisszaverő embléma van elhelyezve a jól láthatóságért

– Strapabíró anyagból készült

 

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú tolltartót, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

 

Terepmintás iskolatáska kollekciók

 

Méret: 43 x 30 x 20 cm

Minta: terepmintás, Moro Travel

Gyártó: Paso

Ajánlott: fiúknak


Újdonságok