BOPPI ovis hátizsák fülekkel – Tigris

BOPPI ovis hátizsák fülekkel – Tigris

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 8.990 Ft
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:

BOPPI ovis hátizsák fülekkel – Tigris

Tigrises kisméretű hátizsák dobozos

 

Itt vannak a legcukibb BOPPI Tiny Trekker hátizsákok! Kistigrisek kedvére tervezett táska narancssárga színekben pompázik. A hátizsák merevített oldalai egy cuki tigrist ábrázolnak, puha plüss fülekkel. A merev falú hátizsák praktikusan óvja a benne elhelyezett tárgyakat.

 

Kisméretű hátizsák óvodásoknak, kirándulásra, utazáshoz, vagy akár a játszótérre menet is hasznos kiegészítő.

 

A BOPPI hátizsák egy rekeszes, belsejében két zsebbel, melyekben kényelmesen elfér egy kis uzsonna, vagy kulacs, innivaló. Vállpántjai enyhén párnázottak és állíthatók, így biztosít kényelmes viseletet. Mellpántjainak köszönhetően a vállpántok nem esnek le a vállukról. Erős kézi fogantyúval.

 

Termékleírás:

– Merevfalú

– Duplacipzáras

– Belsejében egy hálós és egy tépőzáras tárolózseb

– Varrott névjegytartóval

– Állítható vállpántokkal, mellpánttal

– Kézi fogantyúval

– Táskára akasztható gyerekpórázzal (1m)

 

Méret: 4 liter

Gyártó: BOPPI

Minta: tigris

Ajánlott: óvodásoknak


Újdonságok