CoolPack ovális tolltartó - Game Over

CoolPack ovális tolltartó - Game Over

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 3.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak

CoolPack ovális tolltartó - Game Over

Egy rekeszes tolltartó fiúknak

 

Elmosódó gamer felirat teszi különlegessé ezt at rendi, fekete-fehér geometriai mintás CoolPack ovális tolltartót. A számítógépes játékok kedvelőinek készült divatos tolltartó, melyben minden írószer kényelmesen elfér. Egy rekeszében rendszerezés nélkül lehet tárolni a tollakat és ceruzákat, így inkább nagyobb, rutinosabb gyerekek részére ajánlott.

 

Az ovális tolltartó cipzárral záródik. Belseje egyszínű. Rendelkezik egy belső füllel, amelyen gumipántok segítségével rögzíthetőek a fontosabb írószerek. A fül alatt egy nagyobb térbe a különböző formájú egyéb eszközök rögzítés nélkül tehetőek.

A tolltartó nem felszerelt, a képen látható kiegészítők csak illusztráció.

 

Jellemzői:

- egy nagy rekesszel

- belső cipzáras zsebbel

- 10 db írószerrögzítő pánt

- cipzáras

- anyagában mintás

 

 

 

Méret: 5 x 23 x 9 cm

Minta: gamer

Gyártó: CoolPack

Ajánlott: iskolás fiúknak


Újdonságok