Dinoszauruszos rajzkészlet 71 részes – Big T-Rex

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 3.890 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves

Dinoszauruszos rajzkészlet 71 részes – Big T-Rex

Kreatív fejlesztőjáték

 

Ha a dinoszaurusz a kedvenc állatod vagy egyszerűen rajongó vagy, akkor nagyon fog tetszeni neked ez a 71 darabos rajzkészlet. Azon túl, hogy a látványos a külseje, nagyon praktikus is, mert minden eszköznek van saját helye, ahová könnyedén be tudod pattintani. Így a rajzkészleted mindig rendezett lehet, és magaddal viheted bárhová, ha szeretnéd.

 

A színezős, rajzolós, alkotásra késztető játékok jótékony hatással vannak a gyerekek képzeletére, kreativitására és kifejezőkészségére. Az eszközhasználattal kézügyességük fejlődik, a megalkotott remekművekkel pedig ki tudják fejezni önmagukat, és mondanivalójukat.

 

A készlet 71 darabos, s az alábbi elemeket tartalmazza:

12 darab zsírkréta

12 darab olajpasztell kréta

12 darabos vízfesték paletta

ecset

12 darab színes ceruza

12 darab filctoll

vonalzó

hegyező

grafitceruza

radír

ragasztó

tároló doboz

 

Méret: 31 x 21 x 6 cm

Minta: Dinoszauruszos

Gyártó: Derform

Ajánlott: 4 éves kortól


Újdonságok