Jégvarázs 172 részes rajzkészlet – Magic

Elérhetőség: A termék elfogyott.

Ár: 8.590 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
Minta:

Jégvarázs 172 részes rajzkészlet – Magic

Kreatív játékszett lányoknak

 

A kedvenc Jégvarázs mese két bájos és életrevaló hercegnője Elza és Anna díszíti ezt a sok-sok ceruzát, filcet és festéket, melyet ebben a dobozban elhelyeztünk. Csak arra vár, hogy a kezedbe vedd, és együtt alkothassatok valami szépet!

A színezős, rajzolós, alkotásra késztető játékok jótékony hatással vannak a gyerekek képzeletére, kreativitására és kifejezőkészségére. Az eszközhasználattal kézügyességük fejlődik, a megalkotott remekművekkel pedig ki tudják fejezni önmagukat, és mondanivalójukat.

 

A készlet 172 darabos, s az alábbi elemeket tartalmazza:

24 db-os színes ceruza

24 db-os filctoll

48 db-os zsírkréta

48 db-os olajpasztell kréta

12 színű vízfesték

4 db A/5-ös méretű színezhető lap

1 db grafit ceruza

1 db radír

1 kis tubus ragasztó

1 db hegyező

1 db ecset

 

Méret: 38 x 29 x 6 cm

Gyártó: Derform

Minta: Frozen / Jégvarázs

Ajánlott: 4 éves kortól


Újdonságok