Jégvarázs flitteres ovis hátizsák - OXYBAG

Jégvarázs flitteres ovis hátizsák - OXYBAG

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 4.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
3-6 éves
Minta:
Jégvarázs

Jégvarázs flitteres ovis hátizsák - OXYBAG

Kisméretű hátizsák lányoknak, Mini hátizsák, Frozen

 

Legyél varázslatos ezzel a bájos, Jégvarázs ovis hátizsákkal! Az Jégvarázs flitteres ovis hátizsák - OXYBAG  egy kisméretű hátizsák, melyet ovisok is könnyen pakolnak, visznek. A Frozen táska lila alapszínű. Elejét simiflitter borítja, melyet Elza és Anna oldalra átforgathatsz kedved szerint.

A kényelmes Jégvarázs hátizsák két rekeszes, melybe a kisebbek is könnyen pakolnak.  A kézi fogantyújánál fogva vihető, vagy kampóra akasztható. Oldalán egy-egy hálós zseb található, üdítő, vagy egyéb eszközök elhelyezéséhez. Válaszd óvodai hátizsáknak, vagy akár rövid kirándulásokhoz, utazásokhoz, sétákhoz!

 

Méret: 28 x 2 x 10 cm

Minta: Jégvarázs, flitteres

Gyártó: Oxybag

Ajánlott: kislányoknak


Újdonságok