Jégvarázs ovis hátizsák - Follow

Jégvarázs ovis hátizsák - Follow

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 4.590 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
3-6 éves
Minta:
Jégvarázs

Jégvarázs ovis hátizsák - Follow

Elsa hátizsák

 

 

A Jégvarázs című mese sztárja, Elsa egy csodás lovas mintával szerepel a divatos mini hátizsák elején. Színvilága jeges kék és rózsaszín. A Jégvarázs ovis hátizsák tökéletes választás ovis kislányok számára.

 

Kiváló minőségű hátizsák, mely kirándulásokhoz, utazáshoz vagy akár sportoláshoz elengedhetetlenül szükséges gyermekeink részére. Egyetlen rekeszében kényelmesen elrendezhető a szendvics, az üdítő és még egy kis játék vagy esőkabát is elfér. A hátizsák cipzárral záródik, a cipzár húzóját látványos jégkristály formájú gumiembléma díszíti. A táska egyik oldalán hálós zseb segíti a pakolást.

Óvodás és kisiskolás gyerekek részére is jól kihasználható darab.

Pántja állítható hosszúságú.

 

Válogass össze webáruházunkból egyéni kollekciót Jégvarázs Snow Queen mintával!

 

Méret: 28 x 22 x 10 cm

Minta: Jégvarázs, Snow Queen

Gyártó: Paso

Ajánlott: lányok részére


Újdonságok