Könnyedén az iskolába Kalózos fejtörők

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.290 Ft
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak

Könnyedén az iskolába Kalózos fejtörők

Iskolaelőkészítő kiadvány

 

Fejlesztő feladatok óvodások számára.

Az óvodás gyermekek legszívesebben játékosan és önállóan fedezik fel a világot: ehhez a legjobb segítséget kiadónk Könnyedén az iskolába-sorozata nyújtja.

 

Ebben a készségfejlesztő kötetben olyan játékos feladatokat találunk, amelyeket a gyermekek az óvodából és a hétköznapi életből is jól ismernek. Ezek motiválja őket, és garantált sikerélménnyel járnak.

 

Kiadványunk segítségével önállóan – magyarázó szöveg és felnőtt segítsége nélkül – is meg tudja oldani a feladványokat. A szerkesztők ügyeltek arra, hogy az azonos típusú feladatok (pl. mandalák) egyforma színű keretbe kerüljenek, ezáltal a gyermek könnyedén megtalálja a kedvenc feladatát. A már elsajátított ismeretek ismétlése megerősíti a tanultakat, magabiztosabbá teszi a gyermekét, és az önbizalmát is erősíti.

 

Támogassa gyermekét a kezdetektől, és segítse az örömteli tanulás útján!

 

Kiadványunk játékosan és gyermekbarát módon segíti

a betűk, számok és mennyiségek felfedezését,
és fejleszti a finommotorikát.

 

A gyermekekönállóan dönthetik el, melyik feladatot választják. Bármelyiket is veszik sorra, biztosak lehetünk benne, hogy megalapozza és támogatja a későbbi eredményes tanulást.

 

Oldalak száma: 96

Gyártó: Klett Kiadó


Újdonságok