Lélekdoki 5. – Hogyan élheted túl, ha furcsának tartanak?

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.990 Ft
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
Korcsoport:
6-12 éves

Lélekdoki 5. – Hogyan élheted túl, ha furcsának tartanak?

Gyerekkönyv

 

A gyerekek rengeteg életszituációval találkoznak, melyek feldolgozásában segítségre lehet szükségük. A Lélekdoki könyvsorozat ezeknek a kezelésében nyújt segítséget. A Móra Kiadó 9-11 éves gyerekeknek szóló pszichológiai könyvsorozatának kötetei egy-egy lelki problémát járnak körül. A könyvek két részből állnak: egy történetből és a hozzá tartozó, „segítő” feladatokból, tanácsokból, amelyek magyarázzák és feloldják az olvasóban az ábrázolt konfliktust és érzelmeket. A kapcsolódó feladatok, tanácsok a Heim Pál Gyermekkórház mentálhigiénés szakembereinek szakmai tudásán alapulnak, a történetek a szakmai csapat és Pacskovszky Zsolt író közös munkájával valósultak meg.

Nimród nem szeret az iskolaudvaron játszani az osztálytársaival. Órán megkukul, ha felszólítják, és félelmében néha még mindig a pad alá bújik, mint elsőben. Andris épp az ellentéte: örök izgő-mozgó, hangoskodó gyerek, aki folyton szerepelni akar. Nem szívelik egymást, és mindketten nehezen találják helyüket az iskolában. De mi történik, ha a két gyerek lovagként találkozik a vulkánsárkány várának közelében, a kedvenc számítógépes játékukban? És mit szól ehhez az osztály?

 

 

Lapok száma: 64 oldal

Gyártó: Móra Könyvkiadó


Újdonságok