Mancs őrjárat 3D ovis hátizsák – Movie

Mancs őrjárat 3D ovis hátizsák – Movie

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 4.590 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
Minta:
Mancs őrjárat

Mancs őrjárat 3D ovis hátizsák – Movie

Kisméretű hátizsák, Mancs őrjárat táska

 

A Mancs őrjárat mese három legkedveltebb szuperhős kutyusa látható a kis hátizsák mintáján: Marshall, Chase és Skye mosoly rád. A Mancs őrjárat 3D ovis hátizsák elején a cuki mesehősök mintázata kiemelkedik a táska síkjából, így 3 dimenziós képet alkot. A táska szegélye fényes lila színű, mintázata is lila árnyalatos.

 

Az igényes hátizsák egy rekeszes, egyik oldalán hálós zseb található, amibe kulacsot és egyéb eszközöket is beletehetsz, s könnyedén előkaphatod, ha szükséged van rá. Cipzárját különleges gumiembléma díszíti. A táska vállpántja állítható.

 

Kézzel tisztítható.

 

Minta: Mancs őrjárat, Team /Paw patrol

Méret: 25x31x10cm

Anyaga: 67% poliészter, 33% eva

Gyártó: Cerdá


Újdonságok