OXYBAG dinoszauruszos füzetbox A5 - Green T-REX

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.590 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak

OXYBAG dinoszauruszos füzetbox A5 - Green T-REX

Dínós füzetbox

 

T-Rex dinoszaurusz és dinók sokasága díszíti ezt az OXYBAG dinoszauruszos füzetbox-ot. A kék és zöld színek erős kontrasztot jelentenek az irattartó anyagán. Fiúknak ajánlott füzettartó mappa.

 

A kemény borítású füzetbox segítségével könnyedén tárolhatók a füzetek akár a táskában is. A füzetbox segít rendezni a tanszereket és a gyűrődéstől is megóvja.

 

Vastag és erős gumipánttal záródik. Belseje egy színnel nyomott.

 

 

Méret:  16 x 22 x 4,5 cm - A5
Minta: dinoszauruszos, dínós
Gyártó: OXYBAG
Ajánlott: fiúknak

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok

Új