OXYBAG dinoszauruszos pénztárca - Terepmintás

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.390 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves

OXYBAG dinoszauruszos pénztárca - Terepmintás

Pénztárca fiúknak

 

A látványos OXYBAG dinoszauruszos pénztárca izgalmas terepmintás, elejét egy T-Rex ikon díszíti. A zöldes színvilágú, praktikus pénztárca tépőzáras, nyakba akasztható. A dinós pénztárca ideális kiegészítője lesz iskolai felszerelésednek. Egyszerűen kezelhető, kiváló minőségű. Kis helyen is elfér, zsebben, táskában. Praktikus és jó választás a gyerekek számára.

A trendi pénztárca tökéletes a pénzed biztonságos szállítására, tárolására. Tépőzárral zárható, belsejébe kis cipzáras zseb segíti pakolást. A zsinór segítségével akár a táskád belsejébe is rögzítheted. Egy átlátszó zsebet is tartalmaz, pl. fénykép tárolására. Igazolvány és papírpénz tárolására külön kialakított zsebek.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázattal többféle terméket is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

 

Méret: 8,5 x 12 x 1 cm

Minta: Dinoszaurusz, terepmintás

Gyártó: OXYBAG

Anyaga: poliészter

Ajánlott: lányoknak


Újdonságok