OXYBAG ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Forest

OXYBAG ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Forest

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 18.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

OXYBAG ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Forest

Ergonomikus hátizsák fiúknak, Anatómiai iskolatáska


Egyedi design és minőségi megjelenés jellemzi az OXYBAG ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Forest táskát, amit színvilága és mintázata miatt elsősorban fiúknak ajánlunk iskolai vagy szabadidős használatra. A trendi, zöld színvilágú ergonomikus iskolatáskát pántok és kiegészítők teszik még inkább különlegessé.

Az anatómiai iskolatáska kifejezetten az iskolás gyerekek igényeihez lett kialakítva. Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos.

Termékjellemzők:

– A táska 2 nagyobb rekesszel rendelkezik, elől további két kisebb zseb segíti a pakolást

– A rekeszek cipzárral záródnak

– Külön zseb van pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval

– Legnagyobb rekeszében laptoptartóval van ellátva

– Egyik oldalán hálós zseb a kulacsnak, másik oldalán egy kisebb, cipzáros zseb a telefonnak, kulcsnak

- Mellpánttal rögzíthető

– Állítható párnázott vállpántokkal rendelkezik

– szivacsos hátrész, légáteresztős anyagból

– Fényvisszaverő elemek a jól láthatóságért

– Strapabíró anyagból készült

 

Méret:  46 x 32 x 18 cm

Minta: Forest

Gyártó: Oxybag

Ajánlott: fiúknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok