OXYBAG Flamingós tolltartó kihajtható felszerelt

OXYBAG Flamingós tolltartó kihajtható felszerelt

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves

OXYBAG Flamingós tolltartó kihajtható felszerelt

Tolltartó lányoknak, Flamingó minta

 

Trópusi hangulatot hoz magával ez a látvánoys, türkiz zöld, pink színvilágú OXYBAG Flamingós tolltartó, melyet egy rózsaszín flamingó díszít. A kihajtható tolltartó felszerelt, nem kell bajlónod az írószerek beszerzésével.

Első osztályosok részére is ideális választás az OXYBAG Flamingós tolltartó, mert könnyen kezelhető, és átláthatóak benne az írószerek. Az OXYBAG kihajtható tolltartó cipzárral zárható. Belsejében az eszközök gumipánttal rögzíthetőek: 18 db ceruza vagy toll, 3 egyéb rögzítőpánttal vonalzó, hegyező, radír helyezhető el benne. A kihajtható fülön órarend.

 

A tolltartó felszerelt, az alábbi írószereket tartalmazza:

- 6 db színes ceruza

- 2 db grafit ceruza

- 8 db filctoll

- radír

- faragó

- 12 cm-es vonalzó

- órarend

 

 

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázatú tolltartót, tornazsákot is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!


Méret:  20,5 x 13,5 x 4 cm

Minta: flamingós

Gyártó: Oxybag

Ajánlott: kisiskolás lányoknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok