OXYBAG Flamingós tornazsák

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.790 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves

OXYBAG Flamingós tornazsák

Tornazsák lányoknak, Flamingós minta

 

Vidám és enegikus ez az OXYBAG Flamingós tornazsák, mely türkiz zöld alapszínű, elejét egy rózsaszín flamingó díszíti. A kis táskában tökéletesen elfér a lányok tornafeszerelése, edző holmija. Az egyedi mintájú kis táska vidám hangulatával elkísér az iskolába, különórára, játszótérre.

A flamingó mintás tornazsák zsinórral záródik, mely könnyen kezelhető még a kisebb gyerekek számára is. Egy és két vállon is hordható, kényelmesen elfér benne a tornaruha és a tornacipő.

Ízlés szerint kombinálható a flamingós iskolatáskával és tolltartóval is, ha egy teljesen egyedi, mégis összhangban lévő kollekcióra vágysz.

Nemcsak tornazsáknak használhatod, suli után bármilyen szabadidős tevékenységhez tökéletes!

Óvodás gyerekek részére is jó választás lehet a váltóruha tárolására.

 

Méret: 40 x 27 cm

Minta: flamingós

Ajánlott: lányoknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok