OXYBAG Lajháros ovis hátizsák flitteres

OXYBAG Lajháros ovis hátizsák flitteres

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 4.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
3-6 éves

OXYBAG Lajháros ovis hátizsák flitteres

Kisméretű hátizsák lányoknak, Mini hátizsák, Lajhár minta

 

Legyél különleges ezzel a bájos, lajháros kisméretű hátizsákkal! Az OXYBAG Lajháros ovis hátizsák flitteres, lajhár díszítésű. Az ovis táska elejét simizhető flitterek borítják, melyek átfordíthatóak. Két különböző képet alkothatsz a táska elejére, kedved szerint. Az ovis hátizsák púder szín és zöld színvilágú.

A kényelmes lajháros hátizsák két rekeszes, melybe a kisebbek is könnyen pakolnak.  A kézi fogantyújánál fogva vihető, vagy kampóra akasztható. Oldalán egy-egy hálós zseb található, üdítő, vagy egyéb eszközök elhelyezéséhez. Válaszd óvodai hátizsáknak, vagy akár rövid kirándulásokhoz, utazásokhoz, sétákhoz!

 

 

Méret: 28 x 2 x 10 cm

Minta: lajhár

Gyártó: Oxybag

Ajánlott: kislányoknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok