OXYBAG Lámás uzsonnás doboz

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.490 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves

OXYBAG Lámás uzsonnás doboz

Uzsonnás doboz lányoknak

 

Az OXYBAG Lámás uzsonnás doboz gondoskodik róla, hogy mindig legyen nálad egy kis elemózsia és nem törjön össze a táskádban a szendvics, a gyümölcs vagy a nassolni való. Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett ételes dobozban az ennivalódat! A krémszínű uzsonnás doboz elejét egy napszemüveges láma díszíti.

Az OXYBAG Lámás uzsonnás doboz műanyag, így könnyen tisztítható. A doboz jól zár, teteje felnyitható. A bele helyezett étel alakját, állagát könnyebben megőrzi. A doboz pattintással zárható, nyitható.

 

Mosogatógépben mosható, mikrohullámú sütőbe tehető (nyitott tetővel).

Válassz a lámás uzsonnás dobozod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, kulacsot vagy más iskolai felszerelést!

 

 

Méret: 18 × 12,5 × 7 cm

Minta: lámás

Gyártó: Oxybag

Anyag: műanyag

Ajánlott: lányoknak


Újdonságok