OXYBAG Minyonok füzetbox A5

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.250 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves
Minta:
Minyonok

OXYBAG Minyonok füzetbox A5

Írószer és iskolaszer fiúknak, Minyonok, Minions, Gru

 

A vidám és spontán kis lények, a minyonok mindnyájunk szívébe belopták magukat. A Gru filmekből ismert Minyonok mintázzák ezt a design OXYBAG Minyonok füzetboxot. Mintázata alapján elsősorban fiúknak ajánlott füzettartó mappa.

Az OXYBAG Minyonok füzetbox A5-ös méretű, erős, kemény kartonból készült. A látványos füzetbox-ban épségben tarthatod a füzeteidet, gyűrődés és szennyeződés nélkül. A füzetbox vastag és erős gumipánttal záródik. Belseje egy színnel nyomott.

 

 

Méret:  16 x 22 x 4,5 cm – A5
Minta: Minyonok
Gyártó: Oxybag
Ajánlott: fiúknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok