OXYBAG Minyonok pénztárca

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.390 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves
Minta:
Minyonok

OXYBAG Minyonok pénztárca

Pénztárca fiúknak, Minyonos minta, Gru

 

A design OXYBAG Minyonok pénztárca fekete, kék, sárga színvilágú, a Gru filmekből megismert kis sárga lények, a Minyonok díszítik. A praktikus pénztárca tépőzáras, nyakba akasztható. A minyonos pénztárca ideális kiegészítője lesz iskolai felszerelésednek. Egyszerűen kezelhető, kiváló minőségű. Kis helyen is elfér, zsebben, táskában. Praktikus és jó választás a gyerekek számára.

A trendi pénztárca tökéletes a pénzed biztonságos szállítására, tárolására. Tépőzárral zárható, belsejébe kis cipzáras zseb segíti pakolást. A zsinór segítségével akár a táskád belsejébe is rögzítheted. Egy átlátszó zsebet is tartalmaz, pl. fénykép tárolására. Igazolvány és papírpénz tárolására külön kialakított zsebek.

Nézz szét webáruházunkban, azonos mintázattal többféle terméket is találhatsz, ha egy egységes kollekcióra vágysz!

 

Méret: 8,5 x 12 x 1 cm

Minta: Minyonok

Gyártó: OXYBAG

Anyaga: poliészter

Ajánlott: fiúknak


Újdonságok