OXYBAG Minyonok tolltartó kihajtható

OXYBAG Minyonok tolltartó kihajtható

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.590 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
Minta:
Minyonok

OXYBAG Minyonok tolltartó kihajtható

Tolltartó fiúknak, Minyonyos minta, Minions

 

A Gru filmekből megismert kis lények, a Minyonok mindnyájunk szívébe belopták magukat. A minőségi OXYBAG Minyonok tolltartó elejét a vicces Minyonok díszítik. A trendi tolltartó különleges megjelenésével jókedvet varázsol az arcodra akkor is, ha az iskolapadban ülsz, vagy a házi feladatoddal küzdesz.

A kihajtható tolltartó cipzárral záródik. Belsejében az eszközök gumipánttal rögzíthetőek: 18 db ceruza vagy toll számára van kialakított hely benne. 3 rögzítőpánttal vonalzó, hegyező, radír is elhelyezhető benne. A kihajtható fülön található zsebbe órarend, szorzótábla helyezhető.

Az OXYBAG Minyonok tolltartó nem felszerelt, így a kedvenc írószereidet válogathatod bele.

 

 

Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Minta: Minyonok

Gyártó: OXYBAG

Ajánlott: kisiskolás fiúknak

 

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok