OXYBAG Nyuszis emeletes tolltartó

OXYBAG Nyuszis emeletes tolltartó

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.790 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves

OXYBAG Nyuszis emeletes tolltartó

Tolltartó lányoknak

 

Trendi és játékos hangulatú ez az OXYBAG Nyuszis emeletes tolltartó. A két szintes tolltartó türkíz színvilágú, elején egy fehér nyuszi kukucskál. Az emeletes tolltartó könnyen átlátható és rendszerezhető, belsejében gumipántok alá tehetők a tollak és ceruzák. Alsós és felsős lányok számára ideális választás.

A két szintes tolltartó cipzárral záródik. A belső része egyszínű, elegáns. Az emeletes tolltartó belsejében 25 db. írószer elhelyezésére van lehetőség, emellett helyet kaphat a vonalzó, radír, faragó és órarend is. Praktikus minőségi tolltartó.

A tolltartó nem felszerelt így kedvenc írószereiddel rendezheted be.

 


Mérete: 20 x 13 x 7 cm

Minta: Nyuszis

Gyártó: OXYBAG

Ajánlott: lányoknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!

Újdonságok