OXYBAG Nyuszis kihajtható tolltartó

OXYBAG Nyuszis kihajtható tolltartó

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.390 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
6-12 éves

OXYBAG Nyuszis kihajtható tolltartó

Tolltartó lányoknak

 

A divatos színvilágú OXYBAG Nyuszis kihajtható tolltartón egy fehér nyuszika kukuszkál. A türkiz alapszínű, kihajtható tolltartóba szépen, rendezetten tudod tartani a sok iskolai írószert és eszközt. A tolltartó egy cipzárral záródik. A látványos tolltartó belseje egyszínű.

A kihajtható tolltartó cipzárral záródik. Belsejében az eszközök gumipánttal rögzíthetőek: 18 db ceruza vagy toll számára van kialakított hely benne. 3 rögzítőpánttal vonalzó, hegyező, radír is elhelyezhető benne. A kihajtható fülön található zsebbe órarend, szorzótábla helyezhető.

Az OXYBAG nyuszis tolltartó nem felszerelt, így a kedvenc írószereidet válogathatod bele.

 

 

Méret: 20,5 x 13,5 x 4 cm

Minta: nyuszis

Gyártó: OXYBAG

Ajánlott: kisiskolás lányoknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok