OXYBAG terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Szürke

OXYBAG terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Szürke

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 17.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Korcsoport:
6-12 éves
13+ éves

OXYBAG terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Szürke

Ergonomikus hátizsák fiúknak, Iskolatáska fiúknak


Egyedi design és minőségi megjelenés jellemzi az OXYBAG terepmintás ergonomikus iskolatáska, hátizsák - Szürke táskát, amit színvilága és mintázata miatt elsősorban fiúknak ajánlunk iskolai vagy szabadidős használatra. A trendi terepszínű ergonomikus iskolatáskát a pántok és kiegészítők teszik még inkább különlegessé.

Hátizsák formájú kivitelezése kényelmes és divatos. Iskolai használatra, de akár szabadidős tevékenységhez is jól használható. Praktikus elrendezésű, nagy belső részében és kisebb zsebeiben megfelelően rendszerezhetőek az iskolaszerek. Párnázott hátrésze végi a gerincet, és segíti a helyes testtartás kialakítását, ami ebben az életkorban kiemelten fontos.

 

Terepmintás iskolatáska kollekciók


Termékjellemzők:

– A táska 2 nagyobb rekesszel rendelkezik, és egy zseb segíti a pakolást

– A rekeszek cipzárral záródnak, a cipzárak húzója megerősített, díszített

– Legnagyobb rekeszében laptoptartóval van ellátva

– Egyik oldalán hálós zseb a kulacsnak, másik oldalán egy kisebb, cipzáros zseb a telefonnak, kulcsnak

– Tetején egy kisebb cipzáras zseb a könnyen elérendő dolgoknak

– Mellpánttal rögzíthető

– Állítható párnázott vállpántokkal rendelkezik

– Enyhén szivacsos hátrész, légáteresztős anyagból

– Fényvisszaverő elemek a jól láthatóságért

– Strapabíró anyagból készült

– Terhelhetősége: 8 kg

 

A termékre 2 ÉV GARANCIA érvényes!

 

Méret: 48 x 26 x 20 cm (22 liter)

Súly: 0,75 kg

Minta: terepmintás, szürke

Gyártó: OXYBAG

Ajánlott: fiúknak

 

 

Az OXYBAG kiváló minőségű iskolai felszerelések gyártására szakosodott, melyeket különlegessé tesz az egyedi design, és különböző filmes vagy mesehősös licens mintázat. A prémium minőségű termékek között alsós, felsős illetve a középiskolás gyerekek számára is megtalálhatjuk a megfelelő méretű és mintázatú darabokat. Egyedi, vagány és stílusos kialakítás jellemzi. OXYBAG iskolatáskák tolltartók és tornazsákok széles választékát kínáljuk webáruházunkban, nézz szét és válogass kedvedre közülük!


Újdonságok