Paso Unikornisos kulacs - Dream Big

Paso Unikornisos kulacs - Dream Big

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 2.390 Ft
Márka:
Ajánlott:
lányoknak
Korcsoport:
Minta:

Paso Unikornisos kulacs - Dream Big

Unikornis szívószálas kulacs lányoknak

 

A fekete, pink színvilágú, divatos, mesefigurás Paso Unikornisos kulacson egy bájos kis unikornis látható. A szívószálas kulacs lányok számára remek kiegészítő az iskolai felszereléshez.

Figyelj rá, hogy mindig legyen nálad megfelelő mennyiségű folyadék, ami nagyon fontos az egészségedhez! Iskolában, kiránduláson, vagy a játszótérre menet tárold ebben az aranyos, formatervezett kulacsban az innivalódat!

A palack szája egy csőhöz van rögzítve, szívószálon keresztül ihatod az italod. Tisztításhoz a szívószál kivehető.

 

A kulacs állítható méretű vállpánttal rendelkezik, különleges és egyszerűen használható kupakja biztosítja az innivalód cseppmentes szállítását. Csak nyomd meg a gombot, s máris olthatod szomjadat. A palack szája egy csőhöz van rögzítve, amin keresztül úgy áramlik a folyadék, mintha szívószállal innál. Ideális iskolába, kerékpározáshoz vagy kirándulásra is.

A műanyag kulacs BPA mentes anyagból készült maximum 60 °C -os ital tárolására alkalmas.

 

Válassz a trendi kulacsod mellé azonos mintázatú iskolatáskát, uzsonnás dobozt vagy más iskolai felszerelést

 

 

Méret: 550 ml

Minta: Unikornis
Gyártó: Paso
Anyag: műanyag


Újdonságok