Spiderman rekeszes tolltartó, neszesszer SPIDEY WEB - Paso

Spiderman rekeszes tolltartó, neszesszer SPIDEY WEB - Paso

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 1.990 Ft
Márka:
Ajánlott:
fiúknak
Minta:

Spiderman rekeszes tolltartó, neszesszer SPIDEY WEB - Paso

Pókember tolltartó fiúknak

 

Spiderman, avagy a csodálatos Pókember a szuperhős rajongó fiúk egyik kedvence, így a Póki és barátai mintázattal készült iskolai felszerelések az idei évben is menők lesznek. Spidey akció közben látható a Spiderman tolltartó mintáján. Színe és mintázata miatt elsősorban a fiúk fognak lelkesedni érte.

Az egyterű tolltartó rekeszében rendszerezés nélkül helyezhetőek el az írószerek, ezért inkább gyakorlottabb iskolás gyerekeknek ajánljuk.

Az egy rekeszes kis táska tolltartónak is használható, de kozmetikai táskának, utazásokhoz is remek választás a fiúk számára. Pipereholmit, apró kincseket, kisebb tisztálkodási szereket, eszközöket is tárolhatnak benne.

 

 

 

Méret: 20 x 10 x 4 cm
Minta: Marvel, Spiderman, Pókember
Gyártó: Paso
Ajánlott: iskolás fiúknak


Újdonságok