Sziasztok, érzelmek! - fejlesztő mesekönyv

Sziasztok, érzelmek! - fejlesztő mesekönyv

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 4.990 Ft
Ajánlott:

Sziasztok, érzelmek! - fejlesztő mesekönyv

Gyerekkönyv

 

A Sziasztok, érzelmek! érzelmi intelligencia nevelésére alkalmas mesekönyv. Az érzelmek felismerése és megfelelő kezelése nagyon fontos képesség, különösen gyerekkorban. Amikor azonban a szülők megpróbálják elmagyarázni az érzelmeket a gyerekeknek, hajlamosak a felnőttek szókincsét, érvrendszerét használni, így az üzenet nem ér célba. Ebben a kötetben a felnőttek külső szemlélőként jelennek meg, a történetek főszereplője két gyermek.

 

Bálint és Hanna testvérek, a szüleikkel és a nagyszüleikkel élnek. Hétköznapi történeteikben az olvasó felismerheti a különböző érzelmeket, mint a boldogságot, az irigységet, a dühöt vagy a féltékenységet. Ebben a történetekben elhelyezett kis ikonok is segítenek, mert ezeken a pontokon a felolvasó nagyok és a mesehallgató kicsik együtt dönthetik el, vajon éppen milyen érzelmek dúlnak a főhősökben, így maguk is megtanulják felismerni őket.

 

Gyártó: Napraforgó Kiadó

Méret: 26 x 26 cm

Oldalszám: 96 oldal

Ajánlott: 3 éves kortól


Újdonságok