Tolki Interaktív foglalkoztató könyv szettben – Világűr

Tolki Interaktív foglalkoztató könyv szettben – Világűr

Elérhetőség: Raktáron

Ár: 32.990 Ft
Ajánlott:
lányoknak és fiúknak
lányoknak
fiúknak
Korcsoport:
3-6 éves
6-12 éves

Tolki Interaktív foglalkoztató könyv szettben – Világűr

Hangoskönyv és interaktív toll egy készletben

 

Játékosan tanuhatsz, gyűjthetsz ismereteket! A könyv segítségével a gyerekek megismerhetik az univerzumot. Az emberiséget mindig is érdekelték a messzi csillagok, a Nap és a Hold. Az űrkutatás hosszú utat járt be a kezdeti megfigyelésektől a Holdra történő leszállásig. Választ kaphatnak arra, hogy hogyan látták az ókori csillagászok a távoli bolygókat, milyen megfigyelések vezettek a ma ismert tudásunkhoz. A hatalmas tudásanyag minden korosztály számára ad új információkat, a kvízjátékokkal pedig a gyerekek szórakoztató módon tehetik próbára magukat.

 

Pulzár professzor, Albina és Jónás igazi idegenvezetőként kísérik végig az olvasókat a világűr felfedezéséről szóló könyvön. Segítségükre lesz még a mókás kutyus, Einstein és Erisz cica.

 

A szett tartalmazza az interaktív ismeretterjesztő könyvet, a hanganyagokhoz szükséges tollat, egy részletes használati útmutatót és az egész egy praktikus tárolódobozban van elhelyezve.

 

 

FONTOS: a Tolki hangoskönyvek CSAK egy speciális eletronikus tollal működnek, ezért mindenképpen szükséges, hogy először egy tollat is tartalmazó készletet vásároljon minden olvasó, ne az önálló könyveket!
Az elektronikus tollat elég egyszer beszerezni, mert az minden Tolki kiadvánnyal használható. A könyvek megvásárlása után a hozzájuk tartozó hanganyag bármikor ingyenesen letölthető a tolki.hu honlapról és feltölthető a tollra. A toll MP3 lejátszóként, diktafonként, USB adathordozóként is működik, részletes használati útmutatója megtalálható a szettben.

 

A Tolki egyedi oktatási rendszere lehetővé teszi a játékos tanulást. Az interaktív elektronikus toll új ismereteket ad át a gyerekeknek, akik így önállóan is fel tudják fedezni a könyvek gazdag tudásanyagát.
Használata egyszerű: csak hozzá kell érinteni a tollat a könyv valamelyik képéhez, és azonnal meghallgatható az ahhoz tartozó szöveg, zene vagy hanghatás. Az egyes képekhez több hang is tartozik, a szórakoztató tanulást követően pedig a gyerekek különböző kvízjátékokkal tehetik próbára tudásukat a toll segítségével.
A színvonalas színészi narráció és a toll kiváló minőségű hangszórója könnyen érthetővé és követhetővé teszi a magyar nyelvű könyvek tartalmát.

 

Gyártó: Tolki

Mesekönyv

Ajánlott: 6 éves kortól


Újdonságok